Kas mēs esam

Mūsu vietnes adrese: https://klisejas.com.

Kādus personas datus mēs vācam un kāpēc.

Komentāri

Kad apmeklētājs atstāj komentārus vietnē, mēs apkopojam komentāru formā norādītos datus, kā arī apmeklētāja IP adresi un pārlūka lietotāja aģenta virkni, lai palīdzētu atklāt surogātpastu.

Anonimizēta virkne, kas izveidota no Jūsu e-pasta adreses (saukta arī par hash), var tikt sniegta Gravatar dienestam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Pakalpojuma Gravatar privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc Jūsu komentāra apstiprināšanas Jūsu profila attēls ir redzams sabiedrībai Jūsu komentāra kontekstā.

Mediji

Ja augšupielādējat attēlus mūsu vietnē, jums nevajadzētu augšupielādēt attēlus ar ievietotu  atrašanās vietas datiem (EXIF GPS). Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un iegūt visus atrašanās vietas datus no mūsu vietnes attēliem.

Kontaktformas

Sīkdatnes

Ja atstājat komentāru mūsu vietnē, varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietni sīkfailos. To mēs esam izveidojuši Jūsu ērtībai, lai, atstājot vēl vienu komentāru, nebūtu atkārtoti jāaizpilda sava informācija. Šīs sīkdatnes ilgs vienu gadu.

Ja Jums ir konts un Jūs piesakāties šajā vietnē, mēs iestatīsim pagaidu sīkfailu, lai noteiktu, vai Jūsu pārlūkprogramma pieņem sīkdatnes. Šajā sīkfailā nav personas datu, un tas tiek izmests, aizverot pārlūkprogrammu.

Kad jūs pierakstāties sava kontā, mēs izveidosim vairākus papildus sīkfailus, lai saglabātu Jūsu pieteikšanās informāciju un ekrāna izvēles iespējas. Pieteikšanās sīkfaili ilgst divas dienas, bet ekrāna opciju sīkfaili – vienu gadu. Ja atlasīsiet “Atcerēties mani”, jūsu pieteikšanās saglabāsies divas nedēļas. Ja atteiksieties no sava konta, pieteikšanās sīkfaili tiks noņemti nekavējoties.

Ja rediģējat vai publicējat rakstu, Jūsu pārlūkprogrammā tiks saglabāts papildu sīkfails. Šajā sīkfailā nav personas datu, un tajā vienkārši norādīts tikko rediģētā raksta ziņas ID. Tā derīguma termiņš beidzas pēc 1 dienas.

Ievietots saturs no citām vietnēm

Raksti šajā vietnē var ietvert ievietots saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus utt.). Ievietotais saturs no citām vietnēm darbojas tieši tāpat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis citu vietni.

Šīs vietnes var apkopot datus par Jums, izmantot sīkfailus, iegūt papildu trešo pušu izsekošanu un uzraudzīt Jūsu mijiedarbību ar šo ievietoto  saturu, tostarp izsekot Jūsu mijiedarbību ar ielikto saturu, ja Jums ir konts un esat pieteicies šajā vietnē.

Analītika

Ar ko mēs kopīgojam Jūsu datus

Cik ilgi mēs glabājam Jūsu datus

Ja Jūs atstājat komentāru, komentārs un tā metadati tiek saglabāti uz nenoteiktu laiku. Tas ir tāpēc, ka mēs varam automātiski atpazīt un apstiprināt visus papildu komentārus, nevis turēt tos moderācijas rindā.

Lietotājiem, kuri reģistrējas mūsu vietnē (ja tādi ir), mēs saglabājam arī viņu sniegto personisko informāciju savā lietotāja profilā. Visi lietotāji jebkurā laikā var redzēt, rediģēt vai dzēst savu personisko informāciju (izņemot to, ka viņi nevar mainīt savu lietotājvārdu). Vietnes administratori var arī redzēt un rediģēt šo informāciju.

Kādas Jums ir tiesības uz saviem datiem

Ja Jums ir konts mūsu vietnē, vai esat pievienojis komentārus, Jūs varat pieprasīt eksportētu failu par Jūsu personas datiem, ieskaitot visus datus, kurus esat mums iesniedzis. Jūs varat arī pieprasīt, lai mēs dzēstu visus personas datus, kas mums ir par Jums. Tas neietver nekādus datus, kas mums ir jāglabā administratīvos, juridiskos vai drošības nolūkos.

Kur mēs nosūtām jūsu datus

Apmeklētāju komentārus var pārbaudīt, izmantojot automatizētu surogātpasta noteikšanas pakalpojumu.

Jūsu kontaktinformācija

Papildus informācija

Kā mēs aizsargājam jūsu datus

Kādas datu pārkāpumu procedūras mums ir ieviestas

No kādām trešajām pusēm mēs saņemam datus

Automatizēta lēmumu pieņemšana un / vai profilēšana mēs darām ar lietotāju datiem

Nozares reglamentējošās informācijas atklāšanas prasības