ПРОМИСЛОВІ КЛІШЕ

Види промислового маркування для

  • Брендування піддонів, палетний блок,
    Брендування палетних дощок, палетних бортів,
    Маркування певних літер або цифр, взаємозамінних символів,
  • Деревина після термічної обробки маркується «клеймом пшениці» (IPPC – HT, LV-000), щоб зазначити відповідність до ISPM 15,
    Позначення торгової марки чи логотипу таким чином робить продукт легко впізнаваним та ексклюзивним.

Види маркування

Маркування нагріванням – електрикою.


Щоб отримати гарячий штамп у бажаному матеріалі, необхідно, щоб металеве кліше було нагріте. Температура нагріву від 300-600 * градусів Цельсія. Плашки можна нагрівати двома способами. Електричний обігрівач є найпопулярнішим видом.

Маркування нагріванням – газ пропан.


Спосіб нагрівання штампа – газ пропан. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що під час нагрівання штампа або печатки газом не можна допускати прямого контакту пламені з печаткою або штампом.

Маркування методом тиснення – фарба.

Використання промислового гумового штампа.

МАШИНА ДЛЯ БРЕНДУВАННЯ ПІДДОНІВ

Машина може виконувати 1-2 палетні блоки одночасно. Оператор розставляє блоки в певних місцях і натискає кнопки. Плашки можна легко замінити.

Складові частини:

Пневматика – SMC
Електроніка – Schneider Electric
Конструкція складається з металевих труб і гнутих профілів

Параметри:

Тиск повітря до 8 бар
Напруга – 380 В
Споживана потужність – 3 кВт

Обсяг виробництва:

10-15 блоків 1/хв.

FOR MORE WOODWORKING EQUIPMENT FOR PALLET PRODUCTION LINKS BELOW:

Standarta ISPM 15 prasības.  
Koksnes iepakojamais materiāls (KIeM) ir paliktņu materiāls, paliktņi, kastes, redeļkastes, spoles, balsti, mucas, starplikas u.c., kas tiek izmantoti dažādu kravu pārvadāšanai un ir izgatavoti no koka. Tā kā KIeM izmanto gandrīz visu produkcijas grupu pārvadāšanai visā pasaulē, ir ļoti svarīgi izmantot tādu KIeM, kas samazina risku no valsts valstī ievest bīstamus kaitīgos organismus. Lai samazinātu risku ar KIeM izplatīt kaitīgos organismus, ir izstrādātas vienotas prasības, kas noteiktas Starptautiskā fitosanitāro pasākumu standartā Nr.15 (IPPC) „Starptautiskajā tirdzniecībā izmantotā koksnes iepakojamā materilāa reglamentācija (ISPM standarts Nr.15). International Standards For Phytosanitary Measures No. 15 (ISPM 15). Standarta ISPM 15 prasības attiecas uz valstīm, kuras to ir ieviesušas. Eksportējot kravas, kuru sastāvā ir KIeM, uz šīm valstīm, jāievēro noteiktās KIeM apstrādes un marķējuma prasības. KIeM jābūt izgatavotam no nomizotas koksnes, veiktai atbilstošai termiskai apstrādei kaltē un ar atbilstošu marķējumu pēc termiskās apstrādes kaltē.

Vairāk informāciju Jūs varat iegūt apakšminētās sasaistēs.

www.vaad.gov.lv

2012. gada 28.februāra MK noteikumi Nr.145 “Noteikumi par fitosanitāriem pasākumiem un to piemērošanas kārtību koksnes iepakojamam materiālam”.

Par augu karantīnu Latvijā, koksnes iepakojamais materiāls un tam noteiktās prasības.

https://www.ippc.int/en/