IEKĀRTAS

Ierīces profesionālai un izcilai marķēšanai

Mazas jaudas elektriska sildierīce ar temperatūras regulatoru

Lai uzņēmuma logo tiktu iekārsēts vienādi visos produktos iesakam izmantot temperatūras regulātoru.

Lielas jaudas elektriska sildierīce

Lai iegūtu karstspiedes nospiedumu vēlamajā materiālā, nepieciešama uzkarsēta metāla klišeja. Uzkarsēšanas temperatūra svārstās no 300 līdz 600 grādiem pēc Celsija.

Propāna gāzes deglis

Klišejas uzkarsēšanas metode – propāna gāze, JĀŅEM VĒRĀ, ka karsējot klišejas vai zīmogus ar gāzi nepakļaujiet tiešai saskarei ar uguns liesmu.

Gumijas zīmogs

Pielietojot industriālās gumijas spiedogu.

Palešu kājiņu marķēšanas iekārta

Kājiņu marķējuma iededzināšana notiek vienlaikus 1-2 kājiņām, izmantojot automātisku sistēmu. Operators izkārto kājiņas noteiktās vietās, pēc tam, nospiežot drošības pogas, tiek veikta automātiska marķējuma iededzināšana. Marķējuma vietu var viegli nomainīt, nodrošinot elastīgumu un pielāgojamību.

KOMPLEKTĒJOŠĀS DAĻAS

  • Pneimatika: SMC.
  • Elektronika: Schneider Electric.
  • Konstrukcija sastāv no metāla caurulēm un liektiem profiliem.

PARAMETRI

  • Gaisa spiediens līdz 8 BAR.
  • Strāvas spriegums: 380 V.
  • Patērējamā jauda: 3 kW.

RAŽOŠANAS APJOMS

10 līdz 15 kājiņu marķēšana 1/minūtē

Standarta ISPM 15 prasības.  
Koksnes iepakojamais materiāls (KIeM) ir paliktņu materiāls, paliktņi, kastes, redeļkastes, spoles, balsti, mucas, starplikas u.c., kas tiek izmantoti dažādu kravu pārvadāšanai un ir izgatavoti no koka. Tā kā KIeM izmanto gandrīz visu produkcijas grupu pārvadāšanai visā pasaulē, ir ļoti svarīgi izmantot tādu KIeM, kas samazina risku no valsts valstī ievest bīstamus kaitīgos organismus. Lai samazinātu risku ar KIeM izplatīt kaitīgos organismus, ir izstrādātas vienotas prasības, kas noteiktas Starptautiskā fitosanitāro pasākumu standartā Nr.15 (IPPC) „Starptautiskajā tirdzniecībā izmantotā koksnes iepakojamā materilāa reglamentācija (ISPM standarts Nr.15). International Standards For Phytosanitary Measures No. 15 (ISPM 15). Standarta ISPM 15 prasības attiecas uz valstīm, kuras to ir ieviesušas. Eksportējot kravas, kuru sastāvā ir KIeM, uz šīm valstīm, jāievēro noteiktās KIeM apstrādes un marķējuma prasības. KIeM jābūt izgatavotam no nomizotas koksnes, veiktai atbilstošai termiskai apstrādei kaltē un ar atbilstošu marķējumu pēc termiskās apstrādes kaltē.

Vairāk informāciju Jūs varat iegūt apakšminētās sasaistēs.

www.vaad.gov.lv

2012. gada 28.februāra MK noteikumi Nr.145 “Noteikumi par fitosanitāriem pasākumiem un to piemērošanas kārtību koksnes iepakojamam materiālam”.

Par augu karantīnu Latvijā, koksnes iepakojamais materiāls un tam noteiktās prasības.

https://www.ippc.int/en/